Czy rzeczywiście umiesz rozróżniać manipulację w biznesie – sprawdź

test na manipulacjeWiększość ludzi ma tendencję do przeceniania swoich umiejętności. A ty sam, jak sądzisz, na pewno potrafisz rozróżnić co jest manipulacją, a co nie jest? Czy ty sam jesteś podatny na manipulację w biznesie i nie tylko w biznesie? Teraz masz możliwość sprawdzenia siebie. 

Po kliknięciu na żabę (tak – na żabę, nie – nie wpuszczam cię w żadne maliny) pobierzesz darmowy test na sprawdzenie tego, co rzeczywiście wiesz na temat manipulacji, jak są „przemycane” i jak stosowane i czy ty sam widzisz je w otaczającym ciebie świecie.

Test został opracowany na bazie odpowiedzi 100.000 przebadanych ludzi z różnych środowisk przez europejskich i amerykańskich psychologów.

Jeżeli chcesz poznać wynik – wystarczy jak napiszesz do mnie, podając nr pytania i odpowiedź, którą zaznaczyłeś na elwirastadnik@me.com a zinterpretuję twój wynik. Nie musisz tego oczywiście robić, niemniej jednak masz tu okazję za darmo uzyskać rzetelną opinię, jaka jest twoja prawdziwa wiedza o manipulacjach wokół ciebie.

Ok, gotowy? Na pewno? Klik na żabę:

test na manipulacje

Jeśli chcesz zdobyć więcej konkretnej wiedzy  na temat wyjścia z matni dotychczasowego marketingu, mądrego i skutecznego zarządzania marką, rozwoju twojego i twojej kadry zarządzającej, możliwości zdobycia klientów w oparciu o konkretną wiedzę pochodzącą z najlepiej funkcjonujących na świecie firm, możesz po prostu otrzymywać nowe artykuły przez:

subskrybcję via E-MAIL

lub

subskrybcję via RSS

ElwiraStadnik

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s